Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Відкрито реєстрацію на Х Міжнародну конференцію Українського форуму благодійників "Атлас благозмін"

31.01.2018

Дата проведення: 22 лютого 2018 року

Час: з 9.00 до 19.00

Місце: м. Київ, Український дім, вул. Хрещатик, 2

Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників, яка відбудеться 22 лютого 2018 року, є найочікуванішою подією у сфері благодійності та соціальних ініціатив. Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: як наслідок, у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, а у 2017 – понад 400. Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Мета конференції: проаналізувати ефективність впливу благодійного сектору на реформи, що відбуваються в Україні, а також розробити дорожню карту благозмін та інструменти їх реалізації, які потрібні для розбудови успішної та процвітаючої держави.

Програма конференції включає три секції:

Панельні дискусії (обговорення заданої теми між 2-4 експертами, тривалість – 1,5 години).

У рамках цього формату пропонується розглянути наступні теми:

 • медична реформа, причини необхідності її проведення та роль благодійного сектору в реформуванні системи охорони здоровя в Україні;
 • стан і перспективи розвитку соціальної сфери в Україні, чому благодійні організації виконують обов’язки держави, шляхи налагодження  ефективної співпраці між секторами;
 • IT-технології в організації громадянського суспільства (ОГС): вітчизняний і міжнародний досвід;
 • стратегія сталого розвитку України, проблеми та шляхи досягнення Цілей сталого розвитку, роль і місце благодійного сектору в реалізації глобальної програми та як мотивувати ключових гравців до міжсекторального партнерства.

Воркшопи та майстер-класи за участю успішних і досвідчених тренерів (курс підвищення кваліфікації з певної теми, тривалість від 60 до 90 хвилин кожний).

Учасники зможуть відвідати:

 •  тренінг з лідерства та управління проектами;
 • воркшопи про використання IT-технологій, які підвищують ОГС; нетворкінг для НГО; механізми соціального партнерства, а також про ресурси, де можна підвищити свої Digital skills.

Лабораторію соціального підприємництва

Спікери та учасники цієї секції зможуть обмінятися досвідом та обговорити міжнародні і вітчизняні тренди з метою популяризації соціального підприємництва в Україні та його впливу на благозміни  в українському суспільстві. Протягом для відбудеться дискусія за участі латвійських експертів щодо законодавчого забезпечення соціального підприємництва в Україні. Також випускники Міжнародної школи соціальних підприємців SELab захистять свої бізнес-моделі.

SELab є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute.

Саме тому захід буде корисним та цікавим насамперед для: 

 • засновників, керівників та співробітників благодійних та громадських організацій;
 • соціальних підприємців;
 • представників бізнесу, які займаються або планують займатися благодійністю;
 • представників влади;
 •  ініціативних груп населення;
 • мас-медіа.

У конференції візьмуть участь міжнародні експерти, зокрема:

 • Ніколас Мурігу (Швеція), співзасновник KalmarCo-workingspace (Швеція);
 • Діана Лапкіс (Латвія), директор та співзасновниця Міжнародного акселератора соціального підприємництва New Door;

Свою участь у конференції в якості спікерів та експертів також підтвердили представники наступних благодійних фондів, бізнес-компаній та державних установ:

МБФ «КАРІТАС України», Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», ГО «Garage Gang», Українська біржа благодійності, Фонд Олени Пінчук, БФ «Таблеточки», DevRain Solutions, TechSoup, Chasopys Creative Family, SELab, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», ПРООН в Україні.

Якщо твоє життєве кредо  «зміни світ на краще» і ти неодмінно прагнеш знати все про розвиток благодійності в Україні та світі – Х щорічна Міжнародна конференція Українського форуму благодійників чекає саме на тебе!

Участь у конференції передбачає реєстраційний внесок, який складає 400 грн (зібрані кошти буде спрямовано на покриття організаційних витрат, харчування, кава-брейк та роздаткові матеріали). УВАГА! Оплата готівкою під час проведення заходу прийматися не буде. Участь в конференції можлива тільки за умови безготівкового розрахунку.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ за посиланням http://events.ufb.org.ua. Не пропустіть, адже кількість місць обмежена.

Інформацію про спікерів та детальну програму заходів відслідковуйте на сайті конференції: http://events.ufb.org.ua/ або на ФБ: https://www.facebook.com/UkrForumBlag/.

За додатковою інформацією пишіть на електронну пошту: events.ufb@gmail.com

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
 • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}