Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

В Харкові проведено тренінг для патрульних поліцейских

21.07.2017  Автор: Український форум благодійників
В Харкові проведено тренінг для патрульних поліцейских

 

18 липня 2017 року у місті Харкові Український форум благодійників провів черговий тренінг для патрульних поліцейських: «Публічний збір готівкових пожертв і боротьба з шахрайством».

   Головні дискусійні питання залишися незмінними. На що звертати увагу при перевірці документів? Які скриньки є «законними»? Як відслідковувати шахрайські схеми залучення благодійних коштів? Що краще: карати чи запобігати? Як зорганізувати роботу з населенням і поширити необхідну інформацію, що убезпечить громадян від шахраїв-благодійникв? Дискусія, як завжди, вийшла жвавою. Здається, «скриночники», як подекуди називають тих, хто збирає готівку на вигаданих дітей чи бійців, вже набридли навіть поліцейським.

Як  і під час попереднього тренінгу, представники поліції отримали методичні рекомендації щодо запобігання шахрайству під час збору благодійних пожертв, а також заповнили анонімний опитувальник. Усі відповіді патрульних будуть оброблені експертами, це допоможе зрозуміти, як краще побудувати майбутню співпрацю у сфері боротьби  з шахраями.

Дякуємо тренерові Денису Осмоловському, адвокату, директору Інформаційного агентства «Єдина служба правової допомоги» за цікаву та професійну подачу матеріалу.

Також дякуємо в.о. начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління Патрульної поліції Харкова Марині Кульбачній за запрошення до Харкова і співпрацю!

Наступний тренінг на тему боротьби з шахрайством відбудеться у місті Дніпро в серпні місяці. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті на сторінці у Фейсбук. 

#благодійність_без_шахрайства

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}