Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Мінсоцполітики пропонує законопроект про соцзамовлення для благодійних організацій

27.06.2017  Автор: Український форум благодійників

26 червня 2017 року Український форум благодійників отримав від Міністерства соціальної політики тексти законопроектів, які дозволяють благодійним організаціям (на рівні з громадськими) брати участь у конкурсах державного замовлення.

Законопроекти спрямовані на підсилення спроможності сектору благодійності, а також відкривають можливість додаткових джерел фінансування, зокрема, з державного та місцевого бюджетів. 

Документи розроблені на виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки, в розробці якої брав участь УФБ. 

Український форум благодійників координує узгодження позиції благодійних організацій щодо змін до Бюджетного кодексу та до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Тексти змін та супровідні документи (пояснювальні записки, порівняльні таблиці) дивіться у вкладенні. 

Просимо до п'ятниці, 30 червня повідомити, чи є зауваження чи окремі думки щодо документів у вкладенні на електронну скриньку polina_nykhina@ukr.net

Узгоджена думка сектору буде направлена до Міністерства у 10-ти денний термін, до 5 липня 2017 року. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}