Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Розкажіть про найкращий проект вашого фонду голосно!

21.06.2017  Автор: Український форум благодійників
Розкажіть про найкращий проект вашого фонду голосно!

Нова опція для учасників Національного рейтингу благодійників 2017 - "Найкращий проект". Розкажіть простими словами, що ви зробили, додайте промовисте фото - і про ваш успіх дізнається вся Україна. 

Кожна історія успіху учасників Національного рейтингу благодійників увійде до його профайла на Карті благодійності. Вона буде привабливо і сучасно оформлена, нею можна ділитися в соцмережах. Проект, який набере найбільше голосів підтримки, отримає приз. 

Як додати історію успіху до візитки фонду на Карті благодійності? 

Анкета кожного учасника Національного рейтингу благодійників складається з 4 основних блоків: основна інформація, головний офіс і філії, найкращі проекти і звітність. Додати успішний проект можуть ті фонди, які заповнили блок основної інформації (назва організації, контактні дані, про керівництво). Благодійні організації, які повністю заповнили анкету і додали необхідні документи (реєстраційні і звітні), проходять перевірку на відповідність вказаних в анкеті даних із цифрами у податковому звіті. Фонди, які пройшли верифікацію, потрапляють на Карту благодійності. 

Чому варто описати успішний проект? 

По-перше, це зробить вас помітнішими. Портал Українського форуму благодійників дуже добре "прокачаний". Часто інформація про фонд у пошуковій видачі значно вище на Карті благодійності, ніж на сайті організації. 

По-друге, це престижно. Якщо фонд ділиться історією успіху, значить йому є чим хвалитися. Розділ "Найкращий проект" може стати вашим щорічним блогом у найпотужшому порталі про доброчинність в Україні. І зручним способом підбити підсумки для вас.

По-третє, це зрозуміло для аудиторії. У "Найкращому проекті" ви розкажете історію успіху максимально доступно, адже цим сервісом користуються як благодійні організації, так і представники інших сфер діяльності, зокрема засобів масової інформації. Хваліться досягненнями так, як би ви розповідали про це зовсім незнайомій людині. Дайте відповідь на 5 основних запитань: хто, що, де, коли і як зробив? А потім іще на 2: хто отримав користь, як змінилося життя людей? навіщо все це було зроблено? 

#благодійність_без_шахрайства

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}