Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Що каже третій сектор про Національний рейтинг благодійників

31.05.2017  Автор: Український форум благодійників
Що каже третій сектор про Національний рейтинг благодійників

Про гроші на добрі справи, підзвітність благодійних організацій і довіру в суспільстві - це про Національний рейтинг благодійників. Ось як практики пояснюють, чому Нацрейтинг - це must для благодійних організацій в Україні.

 

ДЖЕЙМС МЕГОВАН, директор Європейської мережі донорських асоціацій DAFNE

закликає всі благодійні організації України до участі в Національному рейтингу благодійників. Навіщо? Ось точка зору міжнародного експерта: "В основі успішної комунікації благодійних фондів лежить підзвітність і прозорість. Якщо всім цільовим групам зрозуміло, що робить благодійна організація, скільки і на що витрачає, тоді усвідомлюється її соціальний вплив. Тільки через успішну комунікацію фонд зможе повноцінно втілити власні цілі і цілі своїх донорів".

 

 

Голова Громадської ради при головному управлінні Державної фіскальної служби у м. Києві ІРИНА НАРАЄВСЬКА:

 «Національний рейтинг благодійників – це великий крок на шляху до прозорої та відкритої діяльності благодійних організацій. Запровадження Національного рейтингу благодійників є позитивним за багатьма аспектами. Так, для благодійних організацій участь в рейтингу дає можливість підвищити рівень громадської довіри до своєї діяльності. Для тих, хто шукає допомоги, дозволяє звернутись до благодійника діяльність якого не викликає сумнівів. А інвесторам дає впевненість у цільовому використанні їх благодійних внесків»
 

 

 

 

ЄВГЕНІЯ КУВШИНОВА, виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна»

"Конвіктус Україна прагне бути організацією, гнучною у реагуванні на потреби та виклики сьогодення. Для нас дуже важливо відповідати міжнародним вимогам до благодійних організацій. Щороку Конвіктус Україна проходить незалежний фінансовий аудит провідними експертами, наші звіти, презентації проектів та результати постійно розміщуються на сайті організації, на сторінках в соціальних мережах, на сайтах партнерських неурядових організацій та державних установ. Ми прагнемо демонструвати прозорість і відповідальність, бо впевнені, що саме ці якості дозволяють неурядовим організаціями виходити на рівне партнерство з державними установами та мати довіру громадськості. Адже саме громадські організації та громадські активісти є рушієм прогресивних змін у нашій країні".

ЄВГЕНІЯ БІЛАН, президент Міжнародного благодійного фонду "Життя з надлишком":

"Для прозорих благодійних організацій участь у Національному рейтингу благодійників - це must. Фонд уже втретє демонструє звіт своєї діяльності через Рейтинг: "Для нас це можливість не просто бути чесними перед всіма нашими підопічними, спонсорами, партнерами, волонтерами, а й нести добро, популяризувати благодійність та надихати до добрих справ кожного. Чесна звітність - прозора запорука твоєї праці. Робиш добрі справи - звітуй прозоро".

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}