Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Команда Українського форуму благодійників: новий формат

23.05.2017  Автор: Український форум благодійників
Команда Українського форуму благодійників: новий формат

Із травня 2017 року команда першої професійної асоціації організацій, які займаються благодійністю, складається з 5 фахівців. Середній вік співробітника – 35 років. Усі мають вищу освіту, 2/5 команди – ступінь кандидата наук. 4 жінки і 1 чоловік. Мають досвід роботи в усіх трьох секторах суспільства: державному, комерційному і громадському.

10 років поспіль дирекцію Українського форуму благодійників очолювала Анна Гулевська-Черниш. За період її керівництва кількість учасників Форуму зросла у 5 разів, було започатковано постійні програми «НА, ВЧИСЬ», «Відверті розмови про благодійність», щороку поповнювалася новими виданнями серія «Абетка благодійності», було проведено 9 міжнародних конференцій з актуальних питань філантропії, 7 всеукраїнських фотоконкурсів «Благодійність в об’єктиві», створено Перший український портал про благодійність, першу в Україні онлайн-консультацію з юридичних та фінансових питань для благодійних організацій, проведена перша Міжнародна школа із соціального підприємництва.

УФБ очолив адвокаційний рух за сприятливе для благодійності законодавство і добився ухвалення 4 законів, серед яких – звільнення від оподаткування благодійної допомоги родинам “Небесної сотні” та постраждалим внаслідок військових дій на сході країни, а також запровадження в Україні телекомблагодійності без податків.

«Це були 10 неймовірних років зростання і постійного руху вперед з темпом 24 години на добу та 7 діб у тиждень. Мені і Форуму є чим пишатися. Ми виросли разом. А тепер для мене наступив момент присвятити себе та тому, на що досі не вистачало часу. А Форум разом з новою командою таких же ентузіастів буде продовжувати активний рух до нових амбітних цілей», - зазначила Анна Гулевська-Черниш, передаючи управління командою виконувачу обов’язків директора Українського форуму благодійників Поліні Нюхіній.

Поліна Нюхіна – не нова людина у Форумі, з грудня 2016 року очолює адвокаційний напрям діяльності УФБ. Поліна має ступінь кандидата юридичних наук, 10-річний досвід професійної юридичної діяльності у державному, приватному та неприбутковому секторах.

«Трансформація Українського форуму благодійників відповідає викликам часу. Форум виконав чотирирічну стратегію. Зараз ми перебуваємо на початку наступного стратегічного планування, щоб визначитися з напрямками руху на 2018-2023 роки», - сказала Поліна Нюхіна, виконувач обов'язків директора УФБ.

 

Команду УФБ за сімейними обставинами тимчасово залишає програмний менеджер Катерина Ржевська. Упродовж останніх 5 років вона координувала всі освітні заходи програми «НА, ВЧИСЬ», а також фовиставку «Благодійність в об’єктиві».

«Український форум благодійників – неймовірний майданчик для зростання – як особистісного, так і професійного, адже кількість подій та людей, з якими доводиться працювати та комунікувати – дуже різноманітні – від державних службовців, керівників музеїв, до волонтерів та громадських активістів. Форум спонукає бути постійно в тонусі, вчить знаходити спільну мову з абсолютно різними людьми, а також всіляє віру в те, що багато в чому світ змінюється на краще, тому для мене - це робота мрії», - зізналася Катерина Ржевська.

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}