Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Фонд громади Березані відкрив «Благодійність в об’єктиві»

10.05.2017  Автор: Український форум благодійників
Фонд громади Березані відкрив «Благодійність в об’єктиві»

27 квітня 2017 року наша пересувна фотовиставка опинилася в епіцентрі соціального і культурного життя Київщини. Урочисте відкриття фотовиставки було приурочене до регіональної конференції "Розвиваємо громаду через благодійність", яка проводилася спільно з ІСАР «Єднання» та Березанською міською радою.

Конференція мала на меті започаткувати механізм партнерської взаємодії влади, бізнесу та громади, щоб запрацювали конкретні соціальні проекти для громади. «Благодійність в об’єктиві» на живих прикладах показує, як цей механізм працює в різних куточках України і часто сама стає пусковим струмом для нових благодійних ініціатив у громадах.

Виконувач обов’язків директора Українського форуму благодійників Поліна Нюхіна, відкриваючи фотовиставку, запросила присутніх представників благодійних організацій до участі в Національному рейтингу благодійників: "Прозорість, оприлюднення податкових та описових звітів – тренд сектору благодійності, ключ до суспільної довіри та ефективної роботи». Виступаючи на конференції, Поліна Нюхіна розповіла про перебіг адвокаційної кампанії щодо впровадження безподаткової SMS-благодійності в Україні, а також про інформаційну кампанію із запобігання шахрайству у філантропічному секторі, над якою зараз працює УФБ.

«Кожне фото «Благодійності в об‘єктиві» - це ціле життя. Навіть випадкові перехожі зупинялись і роздивлялися фотографії. Маємо надію, що фотовиставка для більшості її відвідувачів стане поштовхом до добрих справ», - прокоментувала голова правління Благодійної організації «Фонд громади Березані» Алла Новікова.

Упродовж тижня, з 27 квітня по 3 травня, фотовиставку відвідала понад тисяча глядачів. Серед них – почесні гості, такі як Галина Рих, директор Березанського народного краєзнавчого музею, ім‘я якої внесене до Книги рекордів Гіннеса України як найповажнішого за віком директора музею; Надія Слухай, керуючий справи виконкому Березанської міської ради; Ірина Біляєва, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України; Богдан Маслич, виконавчий директор Ресурсного центру розвитку громадських організацій «Гурт»; Ірина Гуцал, директор Міжнародного благодійного фонду «Українська біржа благодійності»; Ісса Садіо Діалло, віце-президент громадської організації «Африканська Рада в Україні»; к.і.н. Оксана Руда, директор програм «Школи фондів громад» ІСАР «Єднання».

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}