Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Президент ADRA України про соціальні інновації

21.02.2017  Автор: Український форум благодійників
Президент ADRA України про соціальні інновації

Визначаючи тему нашої IX міжнародної конференції як соціальні інновації, ми відверто ішли на ризик. У суспільстві і зокрема в середовищі благодійних організацій до розв'язання проблем поки ставляться як до гасіння пожеж, відповіді на гостру потребу, а не як до викорінення причин негараздів, претворення недоліків на сильні сторони. Однак ми не пошкодували про саме таку постановку питання.

І партнер IX Міжнародної конференції Українського форуму благодійників "Соціальні інновації: нові рішення старих проблем" ADRA України в особі президента організації Анатолія Бегаса аргументував свою підтримку так: «Наразі перед благодійними організаціями, які працюють в Україні, постають нові виклики. З одного боку ми так само, як і раніше, маємо реагувати на кризові ситуації і намагатися забезпечити нужденних у перші, найбільш критичні години, найнеобхіднішим для порятунку. З іншого боку сьогодення вимагає від нас дивитися на два а то й три кроки вперед і пропонувати проекти розвитку, які б допомогли бенефіціарам повернутися до нормального життя. Наші майбутні дії потребують узгодженості з іншими учасниками: міжнародними організаціями, благодійними фондами, владою. Саме тому дуже важливо сідати за стіл переговорів і шукати виходи для подолання кризи».

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}