Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Благодійність у культурі: відверто про актуальне

30.05.2011  Автор: Український форум благодійників
Благодійність у культурі: відверто про актуальне

Які тенденції спостерігаються серед українських благодійників задля підтримки розвитку та популяризації мистецтва? Хто підтримує культурні надбання України та яким чином це відбувається? Які труднощі та виклики постають при реалізації меценатських ініціатив? Механізми їх подолання? Чи можна сьогодні визначити пріоритети співпраці з іншими благодійними інституціями, державою та закладами культури задля підвищення ефективності благодійних ініціатив, проектів, програм у сфері культури? - Дізнайтесь більше 2 червня 2011 року!

На ці та багато інших гостро актуальних та не завжди однозначних питань ви зможете отримати відповідь 2 червня 2011 року під час тематичної зустрічі «Благодійність в культурі: актуальні виклики часу».

Зустріч, організаторами якої виступили Український форум благодійників у співпраці з Благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», відбудеться з 11:00 до 13:30 у Будинку митрополита, Софіївський Собор (м.Київ, вул. Володимирська, 24).

Модератори зустрічі:
• Олеся Островська-Люта, керівник проектів за напрямом «Культурне надбання» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»;
• Дар’я Непочатова, керівник програм Українського форуму благодійників.


У тематичній зустрічі візьмуть участь провідні благодійні фонди, державні інституції, меценати, представники культурних напрямків та програм іноземних культурних центрів в Україні, менеджери бізнес-компаній, які підтримую культурні надбання України та багато інших.

Не баріться – долучайтесь до дискусії! Поділиться власним баченням щодо ролі благодійної діяльності у сфері культури з досвіду діяльності вашої організації!

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за телефоном 095 322 51 82 — Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

Участь у заході: безкоштовна.

Програма тематичної зустрічі та реєстраційна форма у додатку!

Для участі у тематичній зустрічі необхідно надіслати реєстраційну форму Ірині Скляр на електронну скриньку: irina.sklyar@ufb.org.ua або на факс (044) 425 92 95 не пізніше 1 червня 2011 року.
У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі в заході є обов’язковою. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Програма тематичної зустрічі

Реєстраційна форма

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}