Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Збір кейсів для посібника з корпоративного волонтерства

18.05.2011  Автор: Український форум благодійників
Збір кейсів для посібника з корпоративного волонтерства

Співробітники Вашої компанії активно залучені до благодійних та соціальних проектів? Ваша компанія хоче, щоб про це дізналися інші? Тоді у вас є шанс поділитися цим досвідом на сторінках першого в Україні посібника з корпоративного волонтерства.

Український форум благодійників, Центр соціальних програм компанії РУСАЛ та Фонд Східна Європа в рамках підготовки Міжнародної конференції "Корпоративне волонтерство: тривимірний простір", яка відбудеться 5-6 жовтня 2011 у місті Миколаїв, готують до друку перший в Україні посібник з корпоративного волонтерства. 

Мета посібника - висвітлити досвід і кращі практики компаній, що працюють в Україні, щодо здійснення програм з корпоративного волонтерства. 

Пропонуємо Вашій компанії поділитись своїми напрацюваннями з залучення співробітників до волонтерської діяльності. Цей досвід стане основою для практичних прикладів посібника, які будуть підкріплювати теорію корпоративного волонтерства. А так само зацікавлені компанії зможуть презентувати власний досвід у рамках програми конференції. 

Для Вашої зручності нами розроблена форма кейсу з орієнтовними питаннями. Ми просимо підготувати письмовий опис Вашої корпоративної програми на основі запропонованої форми та надіслати підготовлені матеріали на електронну адресу dasha.nepochatova@ufb.org.ua до 15 червня 2011 року. Якщо у вас виникли питання щодо змісту анкети, Ви можете звернутися до нас за телефоном 0667676351 - контактна особа Дар'я Непочатова, керівник програм Українського форуму благодійників.

Анонс

Рекомендації по підготовці кейсу

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}