Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Форум - інформаційний партнер Білих ночей на Волзі. Запрошуємо!

10.05.2011  Автор: Український форум благодійників
Форум - інформаційний партнер Білих ночей на Волзі. Запрошуємо!

Форум виступив інформаційним партнером Міжнародної практичної конференції «Білі ночі на Волзі: нестоличний фандрайзинг. Пошук коштів для розвитку людей, організацій, територій», яка відбудеться 23-26 червня 2011 року в Нижньому Новгороді.

«Білі ночі ...» - це унікальна подія, єдина щорічна російська конференція з фандрайзингу (пошуку коштів на некомерційні і благодійні проекти). «Живо, динамічно, яскраво, насичено» - так характеризують учасники стиль конференції.

Організатори конференції: коаліція найбільших представників некомерційної сфери: Центр розвитку некомерційних організацій (Санкт-Петербург), Асоціація «Служіння» (Нижній Новгород), Російський фонд допомоги Видавничого дому «Коммерсант» (Москва), Charity Solution (Москва), Philanthropy Bridge Foundation (Лондон), Форум Донорів (Москва) та БФ «Дорога Разом» (Москва).

Хочете відчути підтримку потужного професійного співтовариства? Отримати свіжі ідеї, імпульс та сили для подальшої роботи? Обмінятися живим, свіжим досвідом, дієвими рецептами залучення коштів? Почути конкретні рекомендації для Вашої роботи від колег та експертів? – Беріть участь у міжнародній практичні конференції та долучайтесь до більш ніж 600 учасників з 13 країн!

«Білі ночі на Волзі» - відкрито та доступно про фандрайзинг для колег з різних регіонів та унікальна можливість познайомитися зі способами пошуку коштів в різних сферах і секторах.

Провідна тема 2011 року - «Не-магістральний фандрайзинг: свіжі рішення в непростих ситуаціях»

Здається, легко збирати кошти на хворих дітей в багатомільйонному місті, якщо ти при цьому уявляєш велику відому організацію. А якщо організація нова і невелика? Місто – це крихітне містечко? Тема - непопулярна? Не поспішайте опускати руки! Зрозумівши, як працюють «столичні рішення», їх цілком можна адаптувати під власні вимоги. Крім того, є цілий ряд рішень не-магістральних, «нестоличних», які працюють нітрохи не гірше та дозволяють залучати ресурси на важливі соціальні завдання. Завдання конференції в цьому році - не розгубивши «столичних» знахідок, залучити мудрість регіонів.

Програма заходу:
23 червня - Ділова екскурсія - серія візитів до нижньогородських НГО, органів влади, ЗМІ для знайомства з місцевим досвідом фандрайзингу;
24 червня - Тренінг-день - мозаїка тренінгів з різних аспектів фандрайзингу від російських та зарубіжних фахівців (початковий і просунутий рівень);
25-26 червня - Конференц-дні - оглядові доповіді, презентація успішного досвіду, дискусії та майстер-класи від експертів-практиків

Родзинки 2011 року:
- Дискусії з розвитку direct debit (списання з рахунку) та цільового капіталу;
- Майстер-клас «Як змусити Інтернет та соціальні мережі працювати?»;
- Секція «Релігійна та світська благодійність»;
- Досвід і практика «Як змусити фандрайзинг окуповуватися?»

Контактні особи:
реєстрація – Марія Соколова: +7-812-718-3794, fr@crno.ru,
програма та партнерство – Анна Кльоцина: annak@crno.ru

Реєструйтесь вже зараз! Детальніше на сайті: WWW.FR.CRNO.RU

Прес-реліз

Офіційний анонс

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}