Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Учасники та Керівництво    Учасники Форуму    Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
 

ПРО НАС

Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

 

Назва організації: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Член Форуму з 2014 року

Тип організації: благодійна організація

Рік заснування: 2011

Керівник організації: Товстенюк Олександр Віталійович, голова Правління благодійного фонду 

Адреса:  каб. № 308, вул. Винниченка, 26, м. Луцьк

Телефон: (0332) 78 22 02

Факс: (0332) 78 22 07 

Електронна адреса: tilkyrazom@gmail.com  

Веб-сайт: tilkyrazom.com.ua 

Про Фонд

 

• «Тільки разом» - Фонд, який заснував Ігор Палиця у 2011 році під назвою «Новий Луцьк». В основу діяльності благодійного фонду покладено довготривалі цільові програми, які передбачають комплексний розвиток Волинської області.

• Основними напрямками роботи Фонду є соціальна, спортивна, культурна сфери життя, охорона здоров’я, розвиток освіти та підтримка обдарованої молоді.

• Результатом чотирирічного досвіду роботи Фонду в 2015 році у Луцьку стало відкриття восьми Офісів розвитку кварталу в різних мікрорайонах міста, які стали платформою для спілкування з лучанами.

• У 2016 році діяльність Фонду поширилася на всю область. Відтак зараз представництво Фонду діє у кожному районному центрі та у містах обласного значення.

Програми Фонду

 

«Розвиток територіальних громад»
Програма передбачає підтримку громадських ініціатив, які спрямовані на розв'язання актуальних проблем територіальних громад.

«З добром у серці»
Програма передбачає підтримку людей з особливими потребами, пенсіонерів, ветеранів та інших незахищених категорій громадян.

«Волинь спортивна»
Програма спрямована на розвиток та популяризацію спорту, фізичної культури, здорового способу життя. Передбачає будівництво об'єктів спортивної інфраструктури, підтримку провідних спортсменів області, організацію та підтримку змагань.

«Культура і духовність»
Програма спрямована на збереження традицій українського народу, підтримку культурно-мистецьких заходів, творчих особистостей та колективів, закладів культури.

«Здоров'я волинян»
Програма спрямована на покращення здоров'я волинян шляхом організації змістовного відпочинку для молоді, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я.

«Сучасна освіта»
Програма спрямована на створення умов для всебічного розвитку та ефективного навчання школярів, студентів професійно-технічних навчальних закладів.

«Підтримка обдарованої молоді»
Програма передбачає підтримку талановитої молоді задля самовдосконалення. Гуртує спільноту небайдужих молодих українців для розвитку суспільства.
 

Звіт про діяльність фонду за 2010 - 2015 рр. 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}